Forum spedytorów i przewoźników

Giełda ładunków i transportu Cargo.PL to miejsce spotkań przewoźników oraz firm posiadających ładunki; międzynarodowa platforma dedykowana spedytorom, menadżerom z branży TSL oraz wszystkim tym, którzy chcieliby powierzyć transport swojego ładunku wiarygodnym, sprawdzonym i rzetelnym kontrahentom.

Cargo.PL to 50 TYS. NOWYCH OFERT DZIENNIE, ponad 75 tys. użytkowników oraz najświeższe wiadomości z rynku.

Gros naszej oferty to ładunki z Litwy, Łotwy, Estonii oraz Rosji. Nie zamykamy się jednak również na inne kierunki! W bazie Cargo.PL znaleźć można oferty ładunków i transportu z całej Europy, również Zachodniej, oraz Azji.

Interaktywne mapy, forum, intuicyjny komunikator tłumaczący rozmowę na język kontrahenta, ściana, na której wymienisz informacje z drogi sprawiają, że Cargo.PL zwiększa możliwość pozyskania zlecenia, jednocześnie stając się portalem społecznościowym dla osób związanych z branżą transportu i przewozu. Na uwagę zasługuje również system windykacji, „czarna lista firm”, która ułatwia nawiązanie współpracy tylko i wyłącznie z rzetelnymi kontrahentami oraz nasz dział Konsultacje prawne, w którym każdy użytkownik może poprawić o bezpłatną poradę.

Cargo.PL to jednocześnie bogata, wartościowa baza informacji – dzięki CargoNEWS.pl, portalowi o tematyce transportowej dedykowanemu przewoźnikom, spedytorom i wszystkim osobom związanym z branżą TSL. Najświeższe wiadomości z branży, komentarze do zmieniających się przepisów, analizy rynku i opinie ekspertów sprawiają, że zawsze jesteś na bieżąco.

Dzięki temu Cargo.PL staje się kluczowym, ważnym partnerem w biznesie.

Partnerzy

Pomoc prawna dla przewoźników i spedytorów w zakresie logistyki Portal informacyjny giełdy Cargo.PL o transporcie. Nowości ze świata transportu i spedycji. Firma transportowo - spedycyjna działająca na terenie całej Europy. Transport i spedycja międzynarodowa, a także przeprawy promowe. Transport międzynarodowy oraz usługi spedycyjne świadczone na terenie całej Europy, WNP oraz krajów nadbaltyckich. Transport ładunków niebezpiecznych, transport farmaceutyczny oraz przewóz kontenerami po całej Europie, w tym krajach nadbałtyckich. Firma logistyczno-transportowa BGT – przewóz ładunków, ubezpieczenie ładunków, usługi celne oraz magazynowe.
Załadowanie danych
+3